מה מכסה ביטוח אחריות המוצר

חוק אחריות למוצרים פגומים, שנחקק בישראל ב- 1980, קובע כי כל יצרן, יבואן, לרבות מתקין, מרכיב, מטפל ומשווק אחראים לפצות ביחד או לחוד כל מי שנגרם לו סבל גופני או נזק גוף כתוצאה מפגם במוצר.

כוחו של החוק הוא בכך שמספיק שהתובע מוכיח כי נגרם לו נזק. התובע כלל לא צריך להוכיח שהיצרן, היבואן, המתקין וכד' אשמים בנזק.

בעקבות החוק התפתח ביטוח אחריות המוצר.

לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר

מהי ההגנה הניתנת למבוטח בביטוח אחריות המוצר

ההגנה ניתנת על בסיס הגשת התביעה, כלומר, על התביעה להיות מוגשת כאשר הפוליסה בתוקף וזאת בגין כל פעולה שבוצעה מהתאריך המנוי בפוליסה (התקופה הרטרואקטיבית).

למי מתאימה פוליסת ביטוח אחריות המוצר

פוליסה זו מתאימה בייחוד ליצרנים והעוסקים במלאכת הייצור (קרי, מתקנים, מטפלים, מרכיבים וכד'), אשר חפצים להגן על עצמם מפני תביעות של לקוחות וצדדים שלישיים.

הדגשים לבחירת ביטוח אחריות המוצר

בעת עשיית ביטוח אחריות המוצר חשוב לוודא כי אתם מוגנים באופן מקסימלי שתואם את צורכיכם: תקרת הפיצוי, סכום ההשתתפות העצמית, התקופה שמכוסה רטרואקטיבית בעת ביצוע הביטוח (האם כל העבר מכוסה או רק מספר שנים אחורה), בדיקת קיומם של חריגים לכיסוי.

בבחירת ביטוח אחריות המוצר מתאים הסוכן את הביטוח לתחומכם, ומוודא כי הביטוח אותו אתם רוכשים הוא זה המספק לכם את ההגנה המקסימלית בה אתם מעוניינים.

צרו עימנו קשר לקבלת הצעה לביטוח אחריות המוצר

צרו עימנו קשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר לביטוח אחריות המוצר, ללא כל התחייבות בטלפון: 03-532-6444 או באמצעות תיבת יצירת הקשר משמאל.

סוכן מורשה:

תנופה | בניית אתרים