מה מכסה ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית נועד בעיקרו לבעלי מקצועות חופשיים ומכסה את חבותם בגין כשלים או רשלנות בביצוע עבודתם. מקרים של ניהול מוטעה של תהליך, החלטות שגויות, השמטות וכד', אשר גרמו נזק ללקוחותיהם, הספקים וכל צד ג', יהיו מכוסים במסגרת הפוליסה.

חשוב לדעת שהפוליסה הנה על בסיס הגשת התביעה, כלומר, כל עוד התביעה מוגשת כאשר הביטוח בתוקף, וזאת בתנאי שהתביעה מבוססת על מקרה שקרה במהלך התקופה המנויה בפוליסה.

לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר

מהו הפיצוי הניתן בביטוח אחריות מקצועית

הפוליסה מספקת הגנה עד לגובה הסכום הנקוב בעת רכישת הפוליסה (גבול האחריות). בנוסף מכסה הפוליסה כל הוצאה משפטית נדרשת לצורך ההגנה במקרים של תביעה.

הדגשים לבחירת ביטוח אחריות מקצועית

מומלץ לעשות ביטוח אחריות מקצועית אצל סוכן ביטוח אשר יוודא כי אתם מוגנים באופן מקסימלי שתואם את צורכיכם: גבול האחריות המקצועית (גובה הסכום), סכום ההשתתפות העצמית, התקופה שמכוסה רטרואקטיבית בעת ביצוע הביטוח (האם כל העבר המקצועי שלכם מכוסה או רק מספר שנים אחורה), בדיקת קיומם של חריגים לכיסוי.

בבחירת ביטוח אחריות מקצועית חשוב לבצע את הביטוח המתאים לתחומכם, ולוודא עם הסוכן כי המוצר אותו אתם רוכשים הוא זה המספק לכם את ההגנה המקסימלית בה אתם מעוניינים. גם אם החלטתם שלא לרכוש את הכיסוי הרחב ביותר, כדאי שתהיו ערים למקרים בהם אתם מכוסים ואלו שלא, על מנת שלא תופתעו ותדעו לקחת סיכונים מחושבים.

צרו עימנו קשר לקבלת הצעה לביטוח אחריות מקצועית ללא התחייבות

צרו עימנו קשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית, ללא כל התחייבות בטלפון: 03-532-6444 או באמצעות תיבת יצירת הקשר משמאל.

סוכן מורשה:

תנופה | בניית אתרים